Porozmawiaj z nami
Magazyn energii w Krakowie

Projekt: Magazyn energii w Krakowie

White Label, czołowa firma na rynku fotowoltaiki i magazynów energii, z sukcesem zakończyła montaż magazynu energii w Krakowie. Inwestycja ta pozwoli klientowi na znaczące obniżenie rachunków za prąd, a także zwiększenie niezależności energetycznej.

Zainstalowany magazyn to nowoczesne urządzenie marki Mira, o pojemności 10kWh. Pozwala on na magazynowanie energii wyprodukowanej przez instalację fotowoltaiczną i wykorzystanie jej w późniejszym czasie, na przykład wieczorem lub w nocy, gdy zapotrzebowanie na energię jest największe.

Przebieg montażu

Montaż magazynu energii przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Doświadczeni instalatorzy firmy White Label zadbali o wszystkie szczegóły, począwszy od doboru odpowiedniego urządzenia, aż po jego fachowy montaż i konfigurację.

Zadowolony klient

Klient jest bardzo zadowolony z wykonanej usługi. Docenił on profesjonalizm firmy White Label, a także wysoką jakość zamontowanego urządzenia.

„Zdecydowałem się na montaż magazynu energii, aby obniżyć rachunki za prąd i zwiększyć swoją niezależność energetyczną” – powiedział klient. „Wybór firmy White Label był strzałem w dziesiątkę. Montaż przebiegł sprawnie i bezproblemowo, a teraz mogę cieszyć się z korzyści, jakie daje magazyn energii.”

Korzyści z montażu magazynu energii

Montaż magazynu energii to szereg korzyści dla użytkowników, między innymi:

Niższe rachunki za prąd – magazynowanie energii wyprodukowanej przez instalację fotowoltaiczną pozwala na zmniejszenie zużycia prądu z sieci energetycznej, co przekłada się na niższe rachunki.
Większa niezależność energetyczna – magazyn energii pozwala na uniezależnienie się od dostaw prądu z sieci energetycznej. W przypadku awarii sieci, magazyn może zapewnić zasilanie niezbędnych urządzeń.
Ekologiczny wybór – magazynowanie energii ze źródeł odnawialnych, takich jak fotowoltaika, pozwala na zmniejszenie emisji CO2.

Firma White Label jest doświadczonym instalatorem systemów fotowoltaicznych i magazynów energii. Oferuje kompleksowe usługi, począwszy od doradztwa i doboru odpowiedniego urządzenia, aż po montaż i serwis. White Label to gwarancja wysokiej jakości usług i zadowolenia klienta.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o montażu magazynu energii w Krakowie, skontaktuj się z firmą White Label.

Czy projekt podlega negocjacjom?

  • Poinformujemy Cię o kosztach i warunkach pracy
  • Odpowiemy na Twoje pytania
  • Prześlemy przykładowe projekty wraz z kosztami – wszystkie projekty są indywidualne, a koszty mogą ulec zmianie w ciągu miesiąca.
  • Jeśli wszystko Ci odpowiada, ustalimy dogodny termin wizyty na miejscu.

W Krakowie pomiar jest bezpłatny.

Wypełnij formularz i umów się na wizytę w miejscu, w którym aktualnie pracują nasi instalatorzy.

Klienci mówią:

„Zrobili to wcześniej niż obiecali”, „Obliczyli wszystko idealnie”, „Jestem zadowolony”.

Porozmawiajmy!

Zostaw swój numer, a skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe

Dziękuję za Twój czas

Nasz menadżer skontaktuje się z Tobą w ciągu 15 minut

Zatrzymywać się! Czekać!

Obejrzyj najlepsze realizacje z 2023 roku

Porównaj, ile nasi klienci zaoszczędzili dzięki proponowanym przez nas rozwiązaniach.

Dziękuję!

Katalog zostanie przesłany do wskazanego przez Ciebie komunikatora