O firmie

Marka White Label powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie na zieloną, odnawialną energię. Naszą misją jest umożliwienie polakom korzystania z dobrodziejstw energii słonecznej. Dzięki panelom solarnym możliwe jest nie tylko zmniejszenie rachunków za prąd, ale także ograniczenie swojego śladu węglowego. Dzięki energii słonecznej jesteśmy w stanie ograniczyć emisję gazów cieplarnianych i zagwarantować przyszłym pokoleniom możliwość cieszenia się ze wszystkich dobrodziejstw naszej planety.

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność ponad 5 lat temu. Zaczynaliśmy od montażu większości dostępnych instalacji w budownictwie mieszkalnym – sanitarnych, wentylacyjnych, grzewczych, a wreszcie - fotowoltaicznych. Wykonywaliśmy również inne prace z zakresu budownictwa i remontów.

Pod koniec 2017 roku odczuliśmy potrzeby rynku i skoncentrowaliśmy działania na fotowoltaice. Wykonaliśmy ponad 1500 instalacji kolektorów słonecznych w tym też na blokach, oraz ponad 3000 instalacji OZE rożnej wielkości i stopnia skomplikowania. Od mikro elektrowni na domach jednorodzinnych do instalacje na szkołach, państwowych budynkach użyteczności publicznej oraz halach przemysłowych.

W celu zadbania o maksymalny komfort naszych klientów cały szereg kompleksowych usług. Naszą misją jest sprawienie by montaż i wybór paneli solarnych i pomp cieplnych był możliwie jak najbardziej przyjemny i bezproblemowy. Wierzymy, że dzięki zapewnieniu tego naszym klientom coraz więcej osób będzie decydowało się na zamontowanie i korzystanie z ekologicznych i bezpiecznych dla środowiska form pozyskiwania energii. Chcemy by jak najwięcej osób korzystało z tego typu urządzeń nie tylko ze względu na oszczędności jakie można uzyskać przy odpowiednim korzystaniu z nich, naszą główną motywacją jest troska o naszą planetę.

Nasza marka to wybór rozwiązań technologicznych z czołówki zaawansowania i wykonanie według europejskich standardów, dzięki temu możemy Państwo zapewnić, że przy odpowiedniej pielęgnacji, konserwacji i przegląd technicznych urządzenia zamontowane przez nas będą służyły przez wiele lat bez usterek technicznych czy konieczności ich wymiany. Z tego też powodu zatrudniamy jedynie najlepszych dostępnych specjalistów i wykwalifikowanych montażystów. Po naszych pracownikach mogą się Państwo spodziewać jedynie punktualności, uśmiechu i chęci do pomocy.

Rządowy program „Mój prąd” umożliwia uzyskanie dofinansowania w wysokości pięciu tysięcy złotych. Program ten przeznaczony jest dla osób fizycznych i dotyczy zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznej, wykonanej na gruncie, bądź na dachu. Nasza firma oferuje kompleksową pomoc oraz informacje na temat tego programu. Nasi pracownicy nie tylko z wielką chęcią udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji, ale również zaoferują swoją pomoc w prawidłowym wypełnieniu wniosku, wyjaśnią wszelkie niejasne informacje. Dzięki naszej pomocy będą mogli Państwo cieszyć się najwyższej jakości tanią energią. Zapraszamy zarówno do kontaktu jak również do zapoznania się z naszą pełną ofertą.


Marka White Label jest własnością White Label Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Więcej informacji na temat naszej firmy w zakładce "Kontakt".

Statystki

12

własnych ekip

5402

zainstalowanych systemów

37542

zainstalowanych kilowatów

100% %

zdobytych dofinansowań