Fotowoltaika dla domu

Montaż paneli fotowoltaicznych na domach jednorodzinnych stał się w ciągu ostatnich lat niezwykle popularnym sposobem nie tylko na oszczędność, ale również na ograniczenie wpływu wywieranego na środowisko. Odpowiednio dobrana ilość paneli słonecznych pozwala na całkowitą redukcję kosztów związanych z zużyciem energii elektrycznej.

Firma White Label oferuje kompleksową instalację paneli słonecznych. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami, wykonujemy niezbędne wyliczenia i badania pozwalające na całkowitą redukcję kosztów. Oferujemy również pomoc w zdobyciu dofinansowania, lub kredytu na instalację paneli fotowoltaicznych. Wyceń swoją instalację i zobacz ile zaoszczędzisz!

60

Sugerowana moc instalacji (kWp):

0

Cena od:Podana cena po odliczeniu dotacji mój prąd 5000zł

0 zł

Miesięczna rata:

- zł miesięcznie

Wypełnij formularz i poznaj szczegóły oferty!

   Lata
   używania

   Nasze zalety

   images/ikony/consulting.svg

   Profesjonalne doradztwo

   images/ikony/rent.svg

   Szeroka oferta (ponad 20 dostawców paneli i falowników)

   images/ikony/sale.svg

   Atrakcyjne ceny (od 3700 zł 1kWp)

   images/ikony/24h.svg

   Oferta przekazywana do 24h

   images/ikony/paper.svg

   Załatwiamy formalności (dostawca energii, dotacje)

   images/ikony/decision.svg

   Własne ekipy montażowe

   images/ikony/poland.svg

   Oferujemy produkty wysokiej jakości z pełną obsługą serwisową na terenie Polski

   images/ikony/audit.svg

   Bezpłatny audyt energetyczny

   images/ikony/photovoltaic.svg

   Montaże na różnego rodzaju dachach jak i instalacje naziemne

   images/ikony/partnership-handshake.svg

   Sprawdzone rozwiązania systemowe, współpraca z wyłącznymi dystrybutorami

   images/ikony/experience (1).svg

   Ponad 5000 wykonanych instalacji fotowoltaicznych

   Nie wiesz jaka instalacja będzie optymalna dla Ciebie? Skontaktuj się z naszym doradcą, pomożemy dopasować Ci odpowiedni wariant.

   Zamów bezpłatną konsultację

   Proces realizacji zamówienia w 7 krokach

   1. Krok pierwszy. Dokładne zbadanie potrzeb klienta. Dokładne wyliczenia w celu ustalenia tego, jakie zużycie energii elektrycznej generuje Twoje gospodarstwo domowe. Jakie są miesięczne wydatki na prąd oraz ile kilowatogodzin prądu jest wykorzystywane.


   2. Krok drugi. Zbadanie terenu, na którym postawione są budynki, których dachy mają stać się podstawą dla paneli solarnych.Istotne elementy to kąt nachylenia dachu, jego ekspozycja na promienie słoneczne. Dodatkowo przeprowadzamy analizę danych meteorologicznych, które dostarczają nam informacji, jak dużej ilości światła słonecznego można spodziewać się w danym regionie.Dzięki temu jesteśmy w stanie wybrać najbardziej optymalną instalację.

   3. Krok trzeci. Po dokładnym zbadaniu posesji, na której mają znaleźć się panele słoneczne, podejmowana jest jedna z najważniejszych decyzji. Czy panele słoneczne zostaną zamontowane na dachu budynku, czy być może bardziej optymalne będzie wykorzystanie naziemnego systemu paneli solarnych.

   4. Krok czwarty. Proces wyboru optymalnej dla Państwa oferty i przedstawienie kosztorysu. 
   Oferta zawiera informacje:

   • jakie urządzenia zostaną zastosowane i jaki sposób będą one zamontowane. 
   • szczegóły dotyczące tego, jak duża będzie cała konstrukcja.
   • dokładne wyliczenia dotyczące wydajności zaproponowanej instalacji fotowoltaicznej, jak również tego jak dużych oszczędności możemy wygenerować
   • można spodziewać się także uzyskania wizualizacji, dzięki czemu będą Państwo mogli zobaczyć jak będzie prezentować się instalacja, co pozwoli na podjęcie w pełni świadomej decyzji.

   5. Krok piąty. Montaż paneli solarnych. Proces ten jest stosunkowo szybki. W znaczącej większości przypadków trwa on maksymalnie jeden dzień, jednak w zależności od wielkości instalacji możliwe jest, że potrwa on nieco dłużej. Informacje na temat tego jak długo potrwa montaż uzyskają Państwo przed jej rozpoczęciem. W czasie montażu wykonuje się następujące czynności:

   6. Krok szósty. Przygotowanie konstrukcji, na której zostaną ułożone panele.

   • Rozłożenie niezbędnego okablowania
   • Umiejscowienie falownika w ustalonym wcześniej z klientem miejscu
   • Montaż paneli i podłączenie instalacji do sieci elektrycznej.


   7. Krok siódmy. Zgłoszenie instalacji do operatora systemu dystrybucji.
   Zadaniem operatora jest wymiana licznika  energetycznego na licznik dwukierunkowy, który pozwala  który pozwala zarówno na pobieranie energii jak i jej oddawanie. Po wymianie licznika należy podpisać tzw. umowę kompleksową z operatorem.

    

   Przedstawione na tej stronie wyliczenia, kosztorysy i inne dane mają walor jedynie symulacji i są jedynie przykładowym przedstawieniem potencjalnych rozwiązań. Nie stanowią one w żadnej mierze zapewnień właściciela marki ani oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Celem uzyskania dokładnych informacji prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem.

   Marka WhiteLabel jest własnością GAUDI Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Więcej informacji na temat naszej firmy w zakładce "Kontakt".