Fotowoltaika dla biznesu

Budynki będące siedzibami firm i przedsiębiorstw wykorzystują duże ilości energii elektrycznej. Z tego też powodu coraz popularniejsze jest montowanie na nich instalacji fotowoltaicznych. Pozwalają one na znaczne ograniczenie rachunków za prąd, jak również są jasnym komunikatem dla klientów, że firma z usług której korzystają jest odpowiedzialnym przedsiębiorstwem dbającym o środowisko naturalne. Jest to więc świetny sposób nie tylko na ograniczenie kosztów prowadzenia firmy, ale również na reklamę swojej działalności w kreatywny sposób.

Podobnie jak w przypadku instalacji fotowoltaicznych przeznaczonych dla domów rodzinnych każdy kosztorys ustalany jest indywidualnie na podstawie potrzeb energetycznych firmy oraz ilości miejsca, które można przeznaczyć na panele słoneczne. Nasi wykwalifikowani pracownicy zajmą się każdym krokiem tego procesu. Wykonają oni niezbędne badania i pomiary na podstawie których zostaną dobrane ogniwa fotowoltaiczne o odpowiedniej sprawności. Dodatkowo nasi pracownicy oferują swoją pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z instalacją ogniw fotowoltaicznych. Zależy nam by cały proces był możliwie najprostszy i wygodny dla naszych klientów, dlatego też dbamy nie tylko o poprawny montaż instalacji fotowoltaicznych, ale również o ty by wszystkie niezbędne dokumenty zostały wypełnione prawidłowo i złożone w odpowiednich urzędach.

Jeśli są Państwo zainteresowani montażem ogniw fotowoltaicznych w siedzibie swojej firmy zapraszamy do kontaktu.

Sugerowana moc instalacji (kWp):

0

Cena od:Istnieje możliwość uzyskania kredytu bądź leasingu na instalację. Aby uzyskać szczegóły i obliczyć symulację warunków, skontaktuj się z nami!
cena po uwzględnieniu dotacji mój prąd 5000 zł

0 zł

Wypełnij formularz i poznaj szczegóły oferty!

   Lata
   używania

   Nasze zalety

   images/ikony/consulting.svg

   Profesjonalne doradztwo

   images/ikony/rent.svg

   Szeroka oferta (ponad 20 dostawców paneli i falowników)

   images/ikony/sale.svg

   Atrakcyjne ceny (od 3700 zł 1kWp)

   images/ikony/24h.svg

   Oferta przekazywana do 24h

   images/ikony/paper.svg

   Załatwiamy formalności (dostawca energii, dotacje)

   images/ikony/decision.svg

   Własne ekipy montażowe

   images/ikony/poland.svg

   Oferujemy produkty wysokiej jakości z pełną obsługą serwisową na terenie Polski

   images/ikony/audit.svg

   Bezpłatny audyt energetyczny

   images/ikony/photovoltaic.svg

   Montaże na różnego rodzaju dachach jak i instalacje naziemne

   images/ikony/partnership-handshake.svg

   Sprawdzone rozwiązania systemowe, współpraca z wyłącznymi dystrybutorami

   images/ikony/experience (1).svg

   Ponad 5000 wykonanych instalacji fotowoltaicznych

   Nie wiesz jaka instalacja będzie optymalna dla Ciebie? Skontaktuj się z naszym doradcą, pomożemy dopasować Ci odpowiedni wariant.

   Zamów bezpłatną konsultację

   Proces realizacji zamówienia w 7 krokach

   1. Krok pierwszy. Dokładne zbadanie potrzeb klienta. Dokładne wyliczenia w celu ustalenia tego, jakie zużycie energii elektrycznej generuje Twoje przedsiębiorstwo. Jakie są miesięczne wydatki na prąd oraz ile kilowatogodzin prądu jest wykorzystywane.


   2. Krok drugi. Zbadanie terenu, na którym postawione są budynki, których dachy mają stać się podstawą dla paneli solarnych. Istotne elementy to kąt nachylenia dachu, jego ekspozycja na promienie słoneczne. Dodatkowo przeprowadzamy analizę danych meteorologicznych, które dostarczają nam informacji, jak dużej ilości światła słonecznego można spodziewać się w danym regionie.Dzięki temu jesteśmy w stanie wybrać najbardziej optymalną instalację.

   3. Krok trzeci. Po dokładnym zbadaniu posesji, na której mają znaleźć się panele słoneczne, podejmowana jest jedna z najważniejszych decyzji. Czy panele słoneczne zostaną zamontowane na dachu budynku, czy być może bardziej optymalne będzie wykorzystanie naziemnego systemu paneli solarnych.

   4. Krok czwarty. Proces wyboru optymalnej dla Państwa oferty i przedstawienie kosztorysu. 
   Oferta zawiera informacje:

   • jakie urządzenia zostaną zastosowane i jaki sposób będą one zamontowane. 
   • szczegóły dotyczące tego, jak duża będzie cała konstrukcja.
   • dokładne wyliczenia dotyczące wydajności zaproponowanej instalacji fotowoltaicznej, jak również tego jak dużych oszczędności możemy wygenerować
   • można spodziewać się także uzyskania wizualizacji, dzięki czemu będą Państwo mogli zobaczyć jak będzie prezentować się instalacja, co pozwoli na podjęcie w pełni świadomej decyzji.


   5. Krok piąty. Montaż paneli solarnych. Proces ten jest stosunkowo szybki. W znaczącej większości przypadków trwa on maksymalnie jeden dzień, jednak w zależności od wielkości instalacji możliwe jest, że potrwa on nieco dłużej. Informacje na temat tego jak długo potrwa montaż uzyskają Państwo przed jej rozpoczęciem. W czasie montażu wykonuje się następujące czynności:

   6. Krok szósty. Przygotowanie konstrukcji, na której zostaną ułożone panele.

   • Rozłożenie niezbędnego okablowania
   • Umiejscowienie falownika w ustalonym wcześniej z klientem miejscu
   • Montaż paneli i podłączenie instalacji do sieci elektrycznej.

   7. Krok siódmy. Zgłoszenie instalacji do operatora systemu dystrybucji.
   Zadaniem operatora jest wymiana licznika  energetycznego na licznik dwukierunkowy, który pozwala  który pozwala zarówno na pobieranie energii jak i jej oddawanie. Po wymianie licznika należy podpisać tzw. umowę kompleksową z operatorem.   Przedstawione na tej stronie wyliczenia, kosztorysy i inne dane mają walor jedynie symulacji i są jedynie przykładowym przedstawieniem potencjalnych rozwiązań. Nie stanowią one w żadnej mierze zapewnień właściciela marki ani oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Celem uzyskania dokładnych informacji prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem.

   Marka WhiteLabel jest własnością GAUDI Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Więcej informacji na temat naszej firmy w zakładce "Kontakt".